هوشمند سازی مراکز

آشنایی با جزئیات شیشه هوشمند

شیشه های هوشمند به شیشه هایی گفته می  شود که اطلاق می  شوند که این شیشه ها با استفاده از جریان برق مات یا روشن میشوند این کار فقط با یک کلید بر روی شیشه انجام می  شود که با فشار دادن این کلید شیشه به هر نمونه که علاقه دارد در می  آید. شیشه های هوشمند به گونه ای طراحی شده اند که در برابر جریان الکتریسیته واکنش نشات می   دهند زیرا اگر با تغییرات شیمیایی شروع به تغییر بکنند باعث تغییرات فیزیکی شیشه می شوند. برای اینکه شیشه ها در برابر این تغییرات مقاوم باشند یا پشت آن ها برچسب هایی نصب می  کنند که در برابر تغییرات شیمیایی مقاوم است و یا از طلق لمینت بین این دو شیشه استفاده می  کنند  با داشتن این دو قابلیت می  توان از این شیشه ها در اتاق های کنفرانس، سالن های ورزشی، استخر ها، سرویس های بهداشتی و.. استفاده کرد. شیشه های اسمارت ویژگی هایی دارد که این ویژگی ها باعث شده است که خریدار های زیادی داشته باشد و روی قیمت شیشه ها نیز تاثیر گذاشته است اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره شیشه هوشمند و انواع آن داشته باشید بهتر است سایت ما را سایت هدف خود قرار دهید  سایت ما با نشانی https://padirmana.ir چندین سال است که در این عرصه فعالیت می  کند.

آشنایی با جزئیات شیشه هوشمند

آشنایی با جزئیات شیشه هوشمند

علت خرید زیاد شیشه های هوشمند

مطمئنا می دانید که وقتی چیزی ویژگی های خیلی خوبی داشته باشد خریدار های زیادی پیدا می کند شیشه های اسمارت نیز از این قائده جدا نیستند همچنین کاربرد وسیعی دارند که می  توان از آنها در همه جا استفاده کرد . دلیل اینکه شیشه های هوشمند انتخاب همه افراد است چند دلیل دارد اولین دلیل آن این است که کیفیت و طول عمر بالایی دارد، شفافیت این شیشه ها خیلی بالا است که می  توانید آن را تغییر دهید، بیش از ۸۵ درصد نور را عبور می  دهد و گرما را جذب نمی  کند، هر فردی با شنیدن این ویژگی ها مسلما تحریک می  شود که این شیشه ها را خریداری کند.

چگونگی عملکرد شیشه های هوشمند

چگونگی عملکرد شیشه های هوشمند

چگونگی عملکرد شیشه های هوشمند

عملکرد شیشه های اسمارت از طریق یون های موجود در میکرو فیلم تنظیم می  شود که شما می  توانید از طریق این یون ها شیشه ها را تنظیم کنید، یک دکمه روی این شیشه ها وجود دارد که در حالت روشن یعنی on شیشه کاملا شفاف می  شود و در حالت خاموش یا همان off شیشه مات می  شود علت شفاف شدن و مات شدن شیشه های هوشمند این است که وقتی که این شیشه ها به برق متصل هستند یون های کروم به صورت خطی و منظم در کنار یکدیگر قرار می  گیرند و شیشه شفاف می  شود بعد از قطع شدن جریان برق در شیشه یون های کروم بی نظم می  شوند و هر کدام از آنها به یک سمت حرکت می  کند و شیشه مات می  شود. میکرو فیلم هایی که در شیشه های هوشمند وجود دارند به صورت رول هایی هستند که عرض و طول مختلفی دارند که هر رول در شیشه های مختلفی کاربرد دارد.

اندازه ضخامت شیشه های هوشمند

شیشه های هوشمند از ۴ جزء تشکیل شده اند که این اجزا روی ضخامت آن تاثیر زیادی داشته است. شیشه های هوشمندی که برچسب در پشت آنها قرار دارد ضخامت آنها ۱۰ میلی متر است و شیشه هایی که لمینت بین آنها وجود دارد ضخامت آنها ۱۲ میلی متر است. ضخامت روی کیفیت شیشه تاثیر ندارد و بر اساس نوع آن ضخامت شیشه را تعیین می  کنند نمی  توان گفت که کدام شیشه اسمارت از کدام یک بهتر است زیرا هر نوع آن کیفیت عالی دارد که می  توان از آن در همه محیط ها استفاده کرد. ضخامت شیشه ها هرچه کمتر باشد بهتر است زیرا ضخامت زیاد نیز باعث سنگین شدن شیشه می  شود.

اینورتر برق در شیشه های هوشمند چیست؟

اینورتر برق در شیشه های اسمارت چیست؟

اینورتر برق در شیشه های هوشمند چیست؟

اینورتر وسیله ای است که میزان برق را کنترل می  کند از این دستگاه در تمامی وسایل های برقی که حساس هستند استفاده می  شود زیرا اگر برق در آنها کنترل نشود دستگاه از بین می  رود. اینورتر ها در شیشه های اسمارت برق را به صورت کاهنده در مسیر جریان تنظیم می  کنند. اینورتر ها نیز ولتاژ برق را تغییر می  دهند اینورتر ها در شیشه های هوشمند ولتاژ را از ۲۲۰ به ۶۰ یا ۴۸ می  رساند. یکی دیگر از کارهایی که این اینورتر ها در شیشه های اسمارت انجام می  دهند دریافت دستور ها از ریموت کنترل است که با دریافت کردن آنها می  تواند دستگاه را خاموش یا روشن کند.

انواع شیشه های هوشمند

شیشه های هوشمند دو نوع هستند که هر کدام از آنها برای یک مکان مناسب هستند قیمت این دو نوع نیز با یک دیگر متفاوت است در پایین انواع شیشه های اسمارت و ویژگی های هر کدام را مشاهده می کنید:

  • شیشه های اسمارت که در پشت خود برچسب دارند: در این شیشه ها میکروفیلم پشت شیشه چسبیده است دلیل اینکه این میکروفیلم در فضای باز قرار دارد این است که میکروفیلم ها در معرض آب و نور خورشید و مواردی دیگر زود خراب می شوند به همین دلیل آنها را در چنین فضاهایی نسب می کنند تا زود خراب نشوند.
  • شیشه های هوشمند لمینت: همان طور که می دانید لمینت میان دو شیشه اسمارت قرار دارد این لمینت ها در داخل طلق قرار دارند به همین دلیل خراب نمی شوند. از شیشه های اسمارت لمینت در مکان هایی مثل حمام، درب اتوماتیک شیشه ای، استخر ها و… استفاده کرد این شیشه ها زیبا هستند و دوام بالا و کیفیت بهتری نسبت به شیشه های برچسبی دارند.

قیمت این دو شیشه با یک دیگر کاملا متفاوت است زیرا ساخت آنها و اجزای آنها با یک دیگر کاملا متفاوت است.

اینورتر برق در شیشه های هوشمند چیست؟

اینورتر برق در شیشه های هوشمند چیست؟

شیشه های هوشمند مات شونده

این شیشه ها در کسری از ثانیه مات می  شوند که نمای بسیار زیبایی را در خانه یا مکان کار ایجاد می  کنند این شیشه ها مانع از ورود نور زیاد به خانه می  شوند. شیشه های هوشمند مات شونده توسط دو لایه شیشه به نمایش گذاشته می  شود که بین این دو شیشه یک عدد فیلم دیجیتال وجود دارد که از طریق آن شیشه به این شکل در می آید. یکی از لایه های شیشه ها دارای جریان الکتیریسته است و از جنس پلمیر می  باشد و لایه دیگر لایه داخلی و بیرونی شیشه را تشکیل می  دهد بین این دو لایه کریستال ها مایعی وجود دارد که به صورت نامنظم در این لایه وجود دارد که باعث شکست نور می  شود.

از شیشه های اسمارت در چه مکان هایی می  توان استفاده کرد؟

شیشه های اسمارت هیچ گونه محدودیتی ندارد و در همه جا می  توان از آن استفاده کرد . بعضی از افراد فکر می  کنند استفاده از شیشه های اسمارت برق زیادی مصرف می  کند اما این فکر کاملا اشتباه است زیرا شیشه های هوشمند برق مصرفی را کاهنده تر می  کند. از شیشه های هوشمند می  توان در سالن های کنفرانس، پارتیشن ها، استخر ها، نماهای تجاری و.. استفاده کرد. یکی دیگر از دلایلی که همه افراد از شیشه های اسمارت در زندگی خود استفاده نمی  کنند این است که فکر می  کنند استفاده از این شیشه ها باعث برق گرفتگی می  شود اما در شیشه های هوشمند از اینورتر استفاده می  کند که جریان برق را کنترل می  کند و خطر برق گرفتگی را رفع می  کند. استفاده از شیشه های هوشمند مشکل فضا را حل می  کند و شما می  توانید با استفاده از این شیشه ها مکان مورد نظر را به چند قسمت تبدیل کنید.

قیمت شیشه های هوشمند به چه شکل است؟

قیمت شیشه های اسمارت به چه شکل است؟

قیمت شیشه های هوشمند به چه شکل است؟

در شیشه های اسمارت از فیلم های دیجیتالی استفاده کردند که بسیار گران است و یک قطعه ای است که از اجزای زیادی تشکیل شده است به همین دلیل قیمت این شیشه ها گران است علاوه بر این موضوع شیشه های هوشمند در استفاده از ذخایر طبیعی صرفه جویی می  کنند. اگر می  خواهید شیشه های اسمارت خریداری کنید بهتر است تمامی قیمت ها را با یک دیگر مقایسه کنید و سپس دست به خرید بزنید. سایت ما شیشه های هوشمندی دارد که قیمت بسیار مناسبی دارد . برای خرید این شیشه ها بهتر است به سایت ما مراجعه کنید سایت ما با نشانی https://padirmana.ir به شما کمک می  کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید و تمامی وسایل را با نازلترین قیمت به مشتریان خود می  دهد اگر می  خواهید دراین باره اطلاعات بیشتری داشته باشید می  توانید با شماره هایی که در سایت قرار دارد در تماس باشید پشتیبان های سایت هر ۲۴ ساعته فعال هستند و پاسخ گو شما دوست عزیز می باشند.

Back to list

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *